O firmie


      Firma „Plast-System” jest producentem okien, drzwi, fasad, ogrodów zimowych z PCV, drewna i aluminium, a powiązana osobami właścicieli firma IZOGLAS jest jedynym w Polsce producentem żaluzji międzyszybowych z funkcją podnoszenia i obracania wewnątrz hermetycznie zespolonej szyby. Plast-System to firma rodzinna prowadzona i zarządzana przez Mirosława i Barbarę Kodziszewskich. Od 2010 roku pracę w firmie rozpoczęła córka Anna Kodziszewska - Marek.

Historia

     Tradycje okienne sięgają 1984 roku, kiedy to rodzina Kodziszewskich, działając pod nazwą Zakład Stolarki Budowlanej zajmowała się produkcją okien z drewna głównie dla szkół, przedszkoli, muzeów i inwestorów prywatnych. Były to okna starej generacji tzw. okna zespolone i skrzynkowe. W 1992 roku została rozpoczęta produkcja okien PVC, a nazwa firmy została przekształcona w Plast-System. Sukcesywnie firma zwiększała swoją ofertę o nowe produkty, dzięki czemu jesteśmy wyspecjalizowaną firmą zajmującą się szeroko rozumianą stolarką i ślusarką okienno-drzwiową.
     W dalszym ciągu produkujemy też okna drewniane, jednak są to już nowoczesne okna jednoramowe, czterouszczelkowe, wykonywane na wysokiej jakości maszynach i Cyfrowym Centrum Obróbczym.

Nasze motto

     Hasło z którym się identyfikujemy to: "Nie chcemy być najwięksi, chcemy być najlepsi". Nie mamy ambicji aby produkować i sprzedawać coraz więcej okien i drzwi, ale naszą ambicją jest aby były to produkty najlepsze.


Plast-System
26-600 Radom
ul. Czachowskiego 6
tel.: (48) 36-24-180; 36-29-198
tel./fax: (48) 360-17-44
e-mail: plastsystem@plastsystem.com.pl