Systemy aluminiowe ALUPROF


SYSTEM ALUPROF MB-SR 50

 
  
        System MB-SR50 oprócz zastosowania do budowy fasad jest także przeznaczony do konstruowania świetlików dachowych. Dzięki specjalnemu kształtowi profili aluminiowych można z niego budować ładne i estetyczne świetliki z widocznymi wąskimi liniami podziału. Konstrukcja nośna systemu składa się z aluminiowych kształtowników o szerokości 50 mm, które mają przekrój skrzynkowy. Optymalna izolacja termiczna i akustyczna została zapewniona dzięki ciągłej przekładce termicznej (izolator) z HPVC i specjalnym profilowanym uszczelkom przyszybowym z EPDM.
       W prezentowanym systemie można stosować pakiety szybowe o grubości do 48 mm. Profile aluminiowe systemie ALUPROF MB-SR50 mogą być wykończone powłokami anodowymi, powłokami proszkowymi poliestrowymi dostępnymi w całej palecie RAL lub okleinowane foliami renolit. Można stosować malowanie dwukolorowe, inne po stronie wewnętrznej i inne na zewnątrz budynku

 

Systemy aluminiowe REYNAERS


SYSTEM REYNAERS CW 50

 
  
        REYNAERS CW 50 to system do wykonywania lekkich ścian osłonowych, połaci dachowych i konstrukcji przestrzennych, dający nie tylko nieograniczoną swobodę tworzenia, ale również dzięki smukłym 50mm profilom nośnym wpuszczający do budynku maksymalną ilość światła.
       System dostępny jest w wielu różnorodnych rozwiązaniach, które pozwalają na uzyskanie różnych efektów wizualnych. Dzięki specjalnemu kształtowi słupów i rygli można z niego budować ładne i estetyczne fasady z widocznymi wąskimi liniami podziału. Szerokość charakterystyczna mających przekrój skrzynkowy słupów i rygli wynosi 50 mm. System jest wyposażony w izolatory termiczne i profilowane uszczelki, które zapewniają odpowiednią izolację termiczną i akustyczną. W prezentowanym systemie można stosować pakiety szybowe o grubości od 6 mm do 44 mm.
       Profile aluminiowe w systemie REYNAERS CW 50 mogą być malowane w kolorach błyszczących, matowych, metalicznych, w odcieniach pastelowych, anodowanych, COATEX - strukturalnych odpornych na zarysowania oraz mogą mieć również malowanie imitujące drewno lub być okleinowane foliami RENOLIT. Można stosować malowanie dwukolorowe, inne po stronie wewnętrznej i inne na zewnątrz budynku W fasady wykonane w systemie REYNAERS CW 50 można wbudowywać elementy otwierane w tym okna wychylne na zewnątrz i okna równoległe wysuwane na zewnątrz.
 


Plast-System
26-600 Radom
ul. Czachowskiego 6
tel.: (48) 36-24-180; 36-29-198
tel./fax: (48) 360-17-44
e-mail: plastsystem@plastsystem.com.pl