Systemy aluminiowe ALUPROF


SYSTEM ALUPROF MB-45

 
  
        System MB-45 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania nie wymagających izolacji termicznej elementów zabudowy wewnętrznej takich jak ścianki działowe, drzwi wewnętrzne rozwierane i przesuwne, wiatrołapy, okna kasowe, gabloty, konstrukcje przestrzenne.
       Wielką zaletą MB-45 jest ścisłe powiązanie z innymi systemami ALUPROF oraz możliwość stosowania typowych okuć, zamków i zawias. Daje to możliwość realizowania różnych życzeń naszych Klientów bez zmiany podstawowej konstrukcji. Głębokość konstrukcyjna profilu ramy wynosi 45 mm, głębokość konstrukcyjna skrzydła okiennego wynosi 54 mm, a skrzydła drzwi 45 mm.  W skrzydłach okien wykonanych w systemie można stosować pakiety szybowe o grubości od 1 mm do 36 mm, w oknach stałych i skrzydłach można stosować pakiety szybowe o grubości od 1 mm do 27 mm.
        Okna w systemie ALUPROF MB-45 mogą być wykończone powłokami anodowymi, powłokami proszkowymi poliestrowymi dostępnymi w całej palecie RAL lub okleinowane foliami renolit. Istotnym walorem systemu MB-45 jest możliwość gięcia profili, m.in. ościeżnic, skrzydeł i przewiązek, co umożliwia wykonanie różnego rodzaju łuków oraz konstrukcji łukowych.

 

Systemy aluminiowe REYNAERS


SYSTEM REYNAERS CS 59Pa

 
        System CS 59Pa to szeroki wybór profili do budowy eleganckich, nieizolowanych konstrukcji aluminiowych w stylu funkcjonalnym w przystępnej cenie. CS 59Pa doskonale sprawdza się jako system ścianek działowych wewnątrz pomieszczeń biurowych. Można w nim wykonywać różne typy okien otwieranych do wewnątrz oraz drzwi otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz. Głębokość konstrukcyjna profilu ościeżnicy wynosi 50mm, a głębokość profilu skrzydła wynosi 59mm. Okna stałe i otwierane możemy wykonać z oszkleniem o grubości do 35 mm. Dźwiękoszczelność Rw (C; Ctr) do 44 (-2;-4) dB, w zależności od rodzaju szklenia.
       Okna w systemie REYNAERS mogą być malowane w kolorach błyszczących, matowych, metalicznych, w odcieniach pastelowych, anodowanych, COATEX - strukturalnych odpornych na zarysowania oraz mogą mieć również malowanie imitujące drewno lub być okleinowane foliami RENOLIT. W tym systemie można wykonywać okna i drzwi o kształtach nietypowych.
 


Plast-System
26-600 Radom
ul. Czachowskiego 6
tel.: (48) 36-24-180; 36-29-198
tel./fax: (48) 360-17-44
e-mail: plastsystem@plastsystem.com.pl