Systemy PVC


SYSTEM VEKA ALPHALINE 90

( grubość ścianek zewnętrznych profila spełniająca najwyższe standardy RAL - „Klasa A” wg PN-EN 12608 )


 
  
        Okna PVC w systemie VEKA ALPHALINE 90 produkowane są z najnowszej generacji 6-ciokomorowych profili o głębokości zabudowy 90 mm. Profile są wyposażone w potrójny układ uszczelek, a największa komora ramy okiennej może być wypełniona specjalnymi klinami docieplającymi. Dzięki swojej konstrukcji w oknach można montować szklenie o grubości od 24 mm do 50 mm.

       Największą zaletą okien w systemie ALPHALINE są rewelacyjne parametry izolacyjne, co przekłada się na oszczędność energii potrzebnej do ogrzania budynku w okresie zimowym i utrzymania komfortowej temperatury wewnątrz budynku w okresie letnich upałów. Są to idealne okna do domów energooszczędnych i pasywnych.

Przy zastosowaniu tradycyjnych szyb o współczynniku przenikania 1,0 W/m2K i ramy bez klina ocieplającego współczynnik przenikania ciepła dla całego okna zawiera się w przedziale od 1,1 do 1,2 W/m2K.

         W wariancie z oszkleniem o współczynniku przenikania 0,7 W/m2K (zestaw trzyszybowy) oraz ramą z klinem ocieplającym, współczynnik przenikania ciepła dla całego okna zawiera się w przedziale od 0,8 do 0,9 W/m2K.

        Okna w systemie VEKA ALPHALINE 90 posiadają bogatą paletę barw. Do wyboru jest 37 kolorów, w tym wykończenie o strukturze odwzorowującej drewno i aluminium. Możemy wykonywać stolarkę w jednostronnym kolorze, w obustronnym kolorze lub w dwóch odmiennych kolorach – jeden widoczny od zewnątrz, drugi od wewnątrz budynku. Uszczelki okien mogą mieć kolor siwy lub czarny. System VEKA ALPHALINE 90 doskonale nadają się do produkcji okien o kształcie nietypowym, w tym okien łukowych.

 

SYSTEM VEKA PERFECTLINE

( grubość ścianek zewnętrznych profila spełniająca najwyższe standardy RAL - „Klasa A” wg PN-EN 12608 )

 
      
         Okna PVC w systemie VEKA PERFECTLINE są produkowane z wykorzystaniem profili 5-ciokomorowych o głębokości zabudowy 70 mm, wyposażonych w podwójny układ uszczelek. W oknach można stosować oszklenie o grubości od 14 mm do 42 mm. Profile z których wykonujemy okna w systemie VEKA PERFECTLINE dostępne są w wariancie niezlicowanym i półzlicowanym.
        Stolarka w systemie VEKA PERFECTLINE charakteryzuje się klasyczną i bardzo elegancką linią, wyróżnia się optymalnymi właściwościami użytkowymi - wysoką izolacyjnością termiczną, idealną ochroną przed hałasem, gwarantowaną stabilnością przez cały okres użytkowania. Przy zastosowaniu tradycyjnych szyb o współczynniku przenikania 1,0 W/m2K uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła o wartości od 1,3 W/m2K.
        Okna w systemie VEKA PERFECTLINE posiadają bogatą paletę barw. Do wyboru jest 37 kolorów, w tym wykończenie o strukturze odwzorowującej drewno i aluminium. Możemy wykonywać stolarkę w jednostronnym kolorze, w obustronnym kolorze lub w dwóch odmiennych kolorach – jeden widoczny od zewnątrz, drugi od wewnątrz budynku. Uszczelki okien mogą mieć kolor siwy lub czarny. System VEKA PERFECTLINE doskonale nadaje się do produkcji okien o kształcie nietypowym, w tym okien łukowych.
 

SYSTEM VEKA SWINGLINE

( grubość ścianek zewnętrznych profila spełniająca najwyższe standardy RAL - „Klasa A” wg PN-EN 12608 )

 
         Okna PVC w systemie VEKA SWINGLINE są produkowane z wykorzystaniem profili 5-ciokomorowych o głębokości zabudowy 70 mm, wyposażonych w podwójny układ uszczelek. W oknach można stosować pakiet szybowy o grubości od 14 mm do 42 mm. Profile z których wykonujemy okna dostępne są w dwóch wariantach: SWINGLINE – skrzydło niezlicowane oraz SWINGLINE – skrzydło półzlicowane. Stolarka w systemie VEKA SWINGLINE charakteryzuje się mocno zaokrąglonymi krawędziami skrzydła i ramy i wyróżnia się optymalnymi właściwościami użytkowymi - wysoką izolacyjnością termiczną, idealną ochroną przed hałasem, gwarantowaną stabilnością przez cały okres użytkowania.
          Przy zastosowaniu tradycyjnych szyb o współczynniku przenikania 1,0 W/m2K uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła o wartości od 1,3 W/m2K.

       Okna w systemie VEKA SWINGLINE posiadają bogatą paletę barw. Do wyboru jest 37 kolorów, w tym wykończenie o strukturze odwzorowującej drewno i aluminium. Możemy wykonywać stolarkę w jednostronnym kolorze, w obustronnym kolorze lub w dwóch odmiennych kolorach – jeden widoczny od zewnątrz, drugi od wewnątrz budynku. Uszczelki okien mogą mieć kolor siwy lub czarny.


SYSTEM VEKA TOPLINE

( grubość ścianek zewnętrznych profila spełniająca najwyższe standardy RAL - „Klasa A” wg PN-EN 12608 )

 
       Okna PVC w systemie VEKA TOPLINE są produkowane z wykorzystaniem profili 5-ciokomorowych o głębokości zabudowy 70 mm, wyposażonych w podwójny układ uszczelek. W oknach można stosować oszklenie o grubości od 14 mm do 42 mm. Profile z których wykonujemy okna w systemie VEKA TOPLINE dostępne są ze skrzydłami w wariancie niezlicowanym i półzlicowanym. Stolarka w systemie VEKA TOPLINE dzięki ściętym krawędziom profili okiennych cechuje się oryginalnym wyglądem oraz wyróżnia się optymalnymi właściwościami użytkowymi - wysoką izolacyjnością termiczną, idealną ochroną przed hałasem, gwarantowaną stabilnością przez cały okres użytkowania. Przy zastosowaniu tradycyjnych szyb o współczynniku przenikania 1,0 W/m2K uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła o wartości od 1,3 W/m2K.
       Okna w systemie VEKA TOPLINE posiadają bogatą paletę barw. Do wyboru jest 37 kolorów, w tym wykończenie o strukturze odwzorowującej drewno i aluminium. Możemy wykonywać stolarkę w jednostronnym kolorze, w obustronnym kolorze lub w dwóch odmiennych kolorach – jeden widoczny od zewnątrz, drugi od wewnątrz budynku. Uszczelki okien mogą mieć kolor siwy lub czarny. System VEKA TOPLINE doskonale nadają się do produkcji okien o kształcie nietypowym, w tym okien łukowych.


SYSTEM VEKA EFECTLINE

( grubość ścianek zewnętrznych profila spełniająca najwyższe standardy RAL - „Klasa A” wg PN-EN 12608 )

 
       Okna PVC w systemie VEKA EFECTLINE są produkowane z wykorzystaniem profili 5-ciokomorowych o głębokości zabudowy 70 mm, wyposażonych w podwójny, współekstrudowany układ uszczelek. W oknach można stosować oszklenie o grubości od 14 mm do 42 mm.
      Stolarka w systemie VEKA EFECTLINE charakteryzuje się niską łączną wysokością boczną profili skrzydła i ramy wynosząca 109 mm zapewniającą większą powierzchnię szyby i doskonałe doświetlenie wnętrza. Posiada klasyczną i bardzo elegancką linię, nawiązującą swoim kształtem do systemu PERFECTLINE. Wyróżnia się optymalnymi właściwościami użytkowymi - wysoką izolacyjnością termiczną, idealną ochroną przed hałasem, gwarantowaną stabilnością przez cały okres użytkowania przy stosunkowo niskiej cenie.
      Przy zastosowaniu tradycyjnych szyb o współczynniku przenikania 1,0 W/m2K uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła o wartości od 1,3 W/m2K. Okna w systemie VEKA EFECTLINE wykonywane są wyłącznie w kolorze białym z czarnymi uszczelkami.Plast-System
26-600 Radom
ul. Czachowskiego 6
tel.: (48) 36-24-180; 36-29-198
tel./fax: (48) 360-17-44
e-mail: plastsystem@plastsystem.com.pl