Bramy garażowe


       Dla zapewnienia kompleksowej obsługi naszych Klientów w ofercie firmy Plast-System znajdują się bramy garażowe. Polecamy nowoczesne i funkcjonalne produkty dwóch znanych i cenionych na polskim rynku producentów, firm Hörmann i Wiśniowski.

       Oferujemy bramy segmentowe, segmentowe z furtką, uchylne, uchylne z drzwiami przejściowymi, roletowe, rozwierne, rozwierane z drzwiami przejściowymi. Bramy mogą być wykonane w wersji z okienkami lub panelami przeszklonymi. Otwieranie bram może odbywać się ręcznie lub automatycznie za pomocą pilotów zdalnego sterowania. Bramy są dostępne w wymiarach typowych oraz w wymiarach wykonanych na zamówienie pod wcześniej ustalony wymiar.
       Dostępna kolorystyka bram jest uzależniona od wybranego modelu i producenta. Bramy segmentowe marki Wiśniowski są dostępne w kolorach drewnopodobnych między innymi w złotym dębie, dębie bagiennym, orzechu, mahoniu, winchesterze oraz w kolorach w białym, brązowym lub innych kolorach z palety RAL. Bramy uchylne i rozwierane marki Wiśniowski są dostępne w kolorach drewnopodobnych - złotym dębie i orzechu oraz w kolorach w białym, brązowym, ciemnobrązowym, srebrnym, popielatym, oliwkowym, ceglastym bordo.

       Bramy marki Hörmann dostępne są w kolorze białym, piętnastu kolorach preferowanych oraz niemal dwustu kolorach z palety RAL. Mogą być także wykonane w wersji okleinowanej – okleina dębowa, orzechowa, mahoniowa, złoty dąb, ciemny dąb, antracyt. Bramy roletowe marki Wiśniowski mogą mieć kolor drewnopodobny – złoty dąb, ciemny dąb, lub być wykonane w kolorach: białym, jasnobrązowym, brązowym, ciemnobrązowym, srebrnym, popielatym, jasnoniebieskim, niebieskim.


Plast-System Sklep Firmowy
26-600 Radom
ul. Czachowskiego 6
tel.: (48) 36-26-163
tel./fax: (48) 36-26-163
e-mail: sklep@plastsystem.com.pl