Rolety tkaninowe


       Roletki tkaninowe to elementy dodatkowego wyposażenia okien, które doskonale nadają się do zabezpieczania pomieszczeń prze nadmiernym nagrzewaniem spowodowanym działaniem promieni słonecznych. Roletki chronią także przed wglądem do pomieszczeń przez osoby niepowołane.
      W naszej ofercie posiadamy roletki marki VEGAS, które dzięki eleganckiemu kształtowi, dopracowanej i trwałej konstrukcji nie tylko chronią przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń i wglądem osób niepowołanych, ale także pełnią rolę dodatku do wystroju pomieszczeń. W zależności od opcji roletki mogą być wyposażone w kasetki aluminiowe osłaniające zwijany materiał, dostępne są także tańsze wersje bez kasetek. Zabezpieczenie materiału przed łopotaniem jest wykonane w postaci prowadnic aluminiowych lub tworzywowych. Dostępne są także rozwiązania z prowadnicami żyłkowymi.
      Oferujemy szeroki wybór kolorów i wzorów tkanin. Dla ochrony przed kurzem tkaniny są impregnowane i zabezpieczone antystatycznie. Kasety i prowadnice roletek są dostępne w kolorze białym lub brązowym, a na zamówienie mogą być także okleinowane foliami renolit w kolorach mahoń, złoty dąb, dąb rustykalny, orzech, sosna.
Plast-System Sklep Firmowy
26-600 Radom
ul. Czachowskiego 6
tel.: (48) 36-26-163
tel./fax: (48) 36-26-163
e-mail: sklep@plastsystem.com.pl