Okiennice


       Okiennice ze względu na swoje zalety są coraz chętniej i częściej stosowane na nowych obiektach. Najczęściej montuje się okiennice dla podkreślenia stylowego charakteru budynku, ale ich zamontowanie ma też inne bardzo ważne zalety. Okiennice ochronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, wiatrem i opadami atmosferycznymi. Pełnią również rolę dodatkowego zabezpieczenia przed dostępem osób niepowołanych.

 

     Firma Plast-System produkuje i montuje okiennice drewniane, które wytwarzamy z klejonej warstwowo sosny lub mahoniu meranti. Elementy wypełniające okiennic mogą być wykonane jako pełne lub ażurowe. Okiennice są dostępne w kolorach kryjących, czyli takich przez które nie widać słojów drewna lub kolorach lazurowych, czyli powłok przez które jest widoczna struktura drewna. Do zamykania okiennic stosujemy zawiasy i akcesoria znanego austriackiego producenta okuć firmy MACO.
      Produkowane przez nas okiennice mogą być wykonane w wersji przeznaczonej do montażu bezpośrednio do ściany, do futryn okiennych lub mogą mieć własne ościeżnice. Ze względu na różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych, wyposażenia i sposobu montażu każde rozwiązania są przez nas kalkulowane indywidualnie.
 

 

 

Okiennice - Marsylia FrancjaPlast-System
26-600 Radom
ul. Czachowskiego 6
tel.: (48) 36-24-180; 36-29-198
tel./fax: (48) 360-17-44
e-mail: plastsystem@plastsystem.com.pl