Systemy

 


SYSTEM  REYNAERS CS 59


 
    .
      
           CS 59 to trójkomorowy system okienny z paskami termoizolacyjnymi, należący do modułowego systemu stolarki aluminiowej zwanego Concept System®, który zawiera szeroki wybór w pełni zamiennych profili aluminiowych i akcesoriów. Zwartość konstrukcyjna systemu pozwala na ograniczenie do minimum widocznych szerokości profili.
           System jest dostępny w kilku wariantach estetycznych odzwierciedlających najnowsze style architektoniczne (FUNKCJONALNY, RENESANS, SOFTLINE, UKRYTE SKRZYDŁO). Do wyboru są okna otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz budynku.
          Głębokość konstrukcyjna profilu ościeżnicy wynosi 50mm, a głębokość profilu skrzydła 59mm. Okna stałe i otwierane możemy wykonać z oszkleniem od 4 do 33 mm.
        Dźwiękoszczelność Rw (C; Ctr) przyjmuje wartości od 35 (-1;-4) dB do 38(-2;-5) dB, w zależności od rodzaju szklenia. Współczynnik przenikania ciepła Uf profili z których zbudowane jest okno jest zależny od kombinacji profili ościeżnica/skrzydło i mieści się w przedziale od 3,0 W/m2K do 3,7 W/m2K.
        Okna w systemie REYNAERS mogą być malowane w kolorach błyszczących, matowych, metalicznych, w odcieniach pastelowych, anodowanych, COATEX - strukturalnych odpornych na zarysowania oraz mogą mieć również malowanie imitujące drewno lub być okleinowane foliami RENOLIT. W tym systemie można wykonywać okna o kształtach nietypowych.

 

SYSTEM  REYNAERS CS 68


 
    .
      
      CS 68 jest trójkomorowym systemem okiennym z poszerzonymi paskami termoizolacyjnymi, stanowiącym optymalne połączenie wysokiej izolacyjności termicznej z optymalnym poziomem bezpieczeństwa. System jest dostępny w kilku wariantach estetycznych odzwierciedlających najnowsze style architektoniczne (FUNKCJONALNY, RENESANS, SOFTLINE, UKRYTE SKRZYDŁO) CS 68 oferuje różne sposoby otwierania okien zarówno do wewnątrz i na zewnątrz budynku. Tak jak wszystkie systemy z oznaczeniem CS także i ten należy do serii Concept system ®, systemu modułowego do stolarki aluminiowej, zawierającego szeroki wybór w pełni zamiennych profili aluminiowych i akcesoriów.
         Głębokość konstrukcyjna profilu ościeżnicy wynosi 59mm, a głębokość profilu skrzydła  68 mm. Okna stałe i otwierane możemy wykonać z oszkleniem od 4 do 44 mm. Dźwiękoszczelność Rw (C; Ctr) przyjmuje wartości od 34 (-1;-4) dB do 44(-2;-5) dB, w zależności od rodzaju szklenia.
        Współczynnik przenikania ciepła Uf profili z których zbudowane jest okno jest zależny od kombinacji profili ościeżnica/skrzydło i mieści się w przedziale od 2,4 W/m2K do 2,98 W/m2K.
      Okna w systemie REYNAERS mogą być malowane w kolorach błyszczących, matowych, metalicznych, w odcieniach pastelowych, anodowanych, COATEX - strukturalnych odpornych na zarysowania oraz mogą mieć również malowanie imitujące drewno lub być okleinowane foliami RENOLIT. W tym systemie można wykonywać okna o kształtach nietypowych.

 

SYSTEM  REYNAERS CS 77


 
    .
      
      CS 77 to trójkomorowy system okienny podwójnymi paskami izolacyjnymi zapewniającymi wysoką izolację termiczną. Do wyboru mamy okna w wersji funkcjonalnej oraz okna w wersji z tak zwanym ukrytym skrzydłem. CS 77 należy do serii Concept system ®, systemu modułowego do stolarki aluminiowej, zawierającego szeroki wybór w pełni zamiennych profili aluminiowych i akcesoriów.
     Głębokość konstrukcyjna profilu ościeżnicy wynosi 68 mm, a głębokość profilu skrzydła 77 mm. Okna stałe i otwierane możemy wykonać z oszkleniem do 53 mm. Okna mogą otwierać się do wewnątrz i na zewnątrz budynku.
     Dźwiękoszczelność Rw (C; Ctr) przyjmuje wartości od 36 (-1;-4) dB do 42(-2;-4) dB, w zależności od rodzaju szklenia.
Współczynnik przenikania ciepła Uf profili z których zbudowane jest okno jest zależny od kombinacji profili ościeżnica/skrzydło i mieści się w przedziale od 1,9 W/m2K do 2,6 W/m2K.
     Okna w systemie REYNAERS mogą być malowane w kolorach błyszczących, matowych, metalicznych, w odcieniach pastelowych, anodowanych, COATEX - strukturalnych odpornych na zarysowania oraz mogą mieć również malowanie imitujące drewno lub być okleinowane foliami RENOLIT.

 

SYSTEM  REYNAERS 86-HI


 
    .
      
      CS 86-HI to trójkomorowy system okienny ze specjalnie skonstruowanymi żebrowanymi paskami izolacyjnymi zapewniającymi najwyższą w swojej klasie izolację termiczną profilu na poziomie 1.5 W/m2K. Do wyboru mamy okna w wersji funkcjonalnej oraz okna w wersji z tak zwanym ukrytym skrzydłem. CS 86-HI należy do serii Concept system ®, systemu modułowego do stolarki aluminiowej, zawierającego szeroki wybór w pełni zamiennych profili aluminiowych i akcesoriów.
      Głębokość konstrukcyjna profil ościeżnicy wynosi 77 mm, a głębokość profil skrzydła wynosi 86 mm. Okna stałe i otwierane możemy wykonać z oszkleniem do 63 mm. Okna mogą otwierać się do wewnątrz budynku.
      Dźwiękoszczelność Rw (C; Ctr) do 44(-0;-2) dB w zależności od rodzaju szklenia. Współczynnik przenikania ciepła Uf profili z których zbudowane jest okno jest zależny od kombinacji profili ościeżnica/skrzydło i osiąga wartości nawet 1,47 W/m2K.
     Okna w systemie REYNAERS mogą być malowane w kolorach błyszczących, matowych, metalicznych, w odcieniach pastelowych, anodowanych, COATEX - strukturalnych odpornych na zarysowania oraz mogą mieć również malowanie imitujące drewno lub być okleinowane foliami RENOLIT.

 


SYSTEM ALUPROF MB-59S


 
    .
        System MB-59S jest konstrukcją marki ALUPROF spełniającą życzenia, wymagania inwestorów i architektów. MB-59S został opracowany do wykonywania okien i witryn o dobrych własnościach użytkowych, ekonomicznych, wymagających izolacji termicznej i akustycznej.
        Konstrukcja profili jest konstrukcją trzykomorową, w której wewnętrzna komora jest utworzona z przekładek termicznych poliamidowych o grubości 22 lub 16mm. Uszczelnienie okna jest zrealizowane za pomocą uszczelki środkowej usytuowanej w obrębie przekładek termicznych. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać niski współczynnik przenikania ciepła.
        Wielką zaletą MB-59S jest ścisłe powiązanie z innymi systemami ALUPROF oraz możliwość stosowania typowych okuć, zamków i zawias. Daje to możliwość realizowania różnych życzeń naszych Klientów bez zmiany podstawowej konstrukcji.
        Głębokość konstrukcyjna profilu ramy wynosi 50 mm, a głębokość konstrukcyjna skrzydła wynosi 59 mm. W skrzydłach okien wykonanych w systemie można stosować pakiety szybowe o grubości od 4,5 mm do 40,5 mm, w oknach stałych – witrynach – można stosować pakiety szybowe o grubości od 5 mm do 31,5 mm.
        Okna w systemie ALUPROF MB-59S mogą być wykończone powłokami anodowymi, powłokami proszkowymi poliestrowymi dostępnymi w całej palecie RAL lub okleinowane foliami renolit. Można stosować malowanie dwukolorowe, inne po stronie wewnętrznej i inne na zewnątrz budynku. MB-59S doskonale nadają się do produkcji okien o kształcie nietypowym, w tym okien łukowych.
 

SYSTEM ALUPROF MB-60


 
    .
      
         System ALUPROF MB-60 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania okien i witryn wymagających izolacji termicznej i akustycznej.
        Konstrukcja profili jest konstrukcją trzykomorową, w której wewnętrzna komora jest utworzona z przekładek termicznych poliamidowych o grubości 24 mm, w obrębie których następuje uszczelnienie okna za pomocą uszczelki środkowej.
        ALUPROF MB-60 jest kompatybilny z innymi systemami tego dostawcy profili oraz ma możliwość stosowania typowych okuć, zamków i zawias, dzięki czemu możliwe jest realizowanie różnych życzeń naszych Klientów bez zmiany podstawowej konstrukcji.
        Głębokość konstrukcyjna profilu ramy wynosi 60 mm, a głębokość konstrukcyjna skrzydła wynosi 69 mm. W skrzydłach okien wykonanych w tym systemie można stosować pakiety szybowe o grubości od 14 mm do 50 mm, w oknach stałych – witrynach – można stosować pakiety szybowe o grubości od 5 mm do 41 mm.
        Okna w systemie ALUPROF MB-60 mogą być wykończone powłokami anodowymi, powłokami proszkowymi poliestrowymi dostępnymi w całej palecie RAL lub okleinowane foliami renolit. Można stosować malowanie dwukolorowe, inne po stronie wewnętrznej i inne na zewnątrz budynku. MB-60 doskonale nadają się do produkcji okien o kształcie nietypowym, w tym okien łukowych.
 

SYSTEM ALUPROF MB-70


 
    .
      
         System ALUPROF MB-70 ma bardzo niską wartość współczynnika przenikania ciepła U. Ma to duże znaczenie w dobie rosnących wymagań w zakresie gospodarowania energią i ochrony środowiska. Konstrukcja profili jest trzykomorowa. Wewnętrzną komorę tworzą profilowane w kształcie omegi przekładki termiczne wykonane z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Przekładki mają szerokość 34 mm, a ich specjalny kształt zwiększa sztywność profili. Dzięki dodatkowemu uszczelnieniu na styku profila aluminiowego i przekładki oraz występom dzielącym komorę pomiędzy kształtownikiem zewnętrznym i wewnętrznym na trzy części, nie trzeba wypełniać przestrzeni między przekładkami pianką poliuretanową lub styropianem. Wskaźnik Izolacyjności akustycznej Rw, przy zastosowaniu szklenia 4-16-4, mieści się w zakresie od 30 do 34 dB. Izolacyjność termiczna profili aluminiowych UR mieści się w zakresie1,71 do 1,98 W/m2*K. MB-70 jest ściśle powiązany z innymi systemami profili ALUPROF oraz ma możliwość stosowania typowych okuć, zamków i zawias. Dzięki temu możliwe jest realizowanie różnych życzeń naszych Klientów bez zmiany podstawowej konstrukcji.
        Głębokość konstrukcyjna profilu ramy wynosi 70 mm, a głębokość konstrukcyjna skrzydła wynosi 79 mm. W skrzydłach okien wykonanych w systemie można stosować pakiety szybowe o grubości od 21 mm do 57 mm, w oknach stałych – witrynach – można stosować pakiety szybowe o grubości od 12 mm do 48 mm.
        Okna w systemie ALUPROF MB-70 mogą być wykończone powłokami anodowymi, powłokami proszkowymi poliestrowymi dostępnymi w całej palecie RAL lub okleinowane foliami renolit. Można stosować malowanie dwukolorowe, inne po stronie wewnętrznej i inne na zewnątrz budynku. MB-60 doskonale nadają się do produkcji okien o kształcie nietypowym, w tym okien łukowych.


Plast-System
26-600 Radom
ul. Czachowskiego 6
tel.: (48) 36-24-180; 36-29-198
tel./fax: (48) 360-17-44
e-mail: plastsystem@plastsystem.com.pl