Systemy


        Okna drewniano-aluminiowe to najnowsza generacja okien i w coraz większej ilości produkowana w Europie (aktualnie ok. 4% całej produkcji okiennej). Są one odpowiedzią na zbyt krótki okres gwarancji udzielanej oknom drewnianym. Deszcz, wiatr, śnieg, wypłukując wodną farbę akrylową z zewnętrznej strony ram okiennych nie pozwalają na udzielenie oknom drewnianym gwarancji dłuższej niż 3 lata.
        Zastosowanie osłonowych profili aluminiowych (lakierowanych proszkowo w dowolnym kolorze palety RAL) pozwala na udzielenie tym oknom gwarancji nawet 10 letniej. Jest to system, który pozwala na zaspokojenie najbardziej wymagających gustów. System, w którym można połączyć drewniane ramy okienne (pięknie wykonane z widocznymi słojami) z różnokolorowymi zewnętrznymi profilami aluminiowymi (w tym także malowane w sposób ukazujący strukturę drewna, np. sosny, daglezji).
        Na europejskim rynku funkcjonują dwa sposoby wykonania okien drewniano-aluminiowe. Pierwsze rozwiązanie jest właściwe dla Włoch, Francji, lub zachodniej części Niemiec. My zdecydowaliśmy się na drugi system, w którym do istniejących okien w systemie POLSTOL - 68 dodajemy profile aluminiowe. Profil wygląda przez to masywniej, jednak mamy pewność, że w naszej strefie klimatycznej takie okno nie będzie przemarzało.Plast-System
26-600 Radom
ul. Czachowskiego 6
tel.: (48) 36-24-180; 36-29-198
tel./fax: (48) 360-17-44
e-mail: plastsystem@plastsystem.com.pl