Okucia i klamki


        Trwałość, jakość i funkcjonalność drzwi jest - na równi z marką profili i oszkleniem - uzależniona od zastosowanych do ich produkcji okuć oraz klamek.

Okucia

 
         Firma Plast-System dla zapewnienia wysokiej trwałości, jakości i funkcjonalności wyposaża produkowaną przez siebie stolarkę w okucia renomowanych marek MACO oraz G-U. Klasyczne jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe drzwi balkonowe i tarasowe wyposażamy w okucia MACO. W drzwiach uchylno-przesuwnych oraz drzwiach przesuwnych - HST stosujemy, najlepiej sprawdzające się w takich konstrukcjach, okucia marki G-U.

Klamki

         Klasyczne jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe drzwi balkonowe i tarasowe wyposażamy w bardzo estetyczne oraz trwałe klamki aluminiowe. Dla tych konstrukcji są dostępne klamki standardowe białe, brązowe oraz wzmocnione SECUSTIC, z przyciskiem lub z kluczykiem, w kolorach srebrnym (F1), starym złocie (F4), tytanowym (F9). 

 
        Drzwi uchylno-przesuwne mogą być wyposażone w klamki w kolorze białym, brązowym, lub starym złocie (F4). Klamki dodatkowo występują w opcji wyposażonej w kluczyk do blokowania otwarcia przez osoby nieupoważnione.
        Drzwi przesuwne – HST mogą być wyposażone w klamki w kolorze białym, brązowym, starym złocie (F4) lub w barwie zbliżonej do surowego aluminium. Pod klamką znajduje się wkładka na zamykana kluczyk patentowy do zabezpieczenia drzwi przed otwarciem przez osoby nieupoważnione.

 


Plast-System
26-600 Radom
ul. Czachowskiego 6
tel.: (48) 36-24-180; 36-29-198
tel./fax: (48) 360-17-44
e-mail: plastsystem@plastsystem.com.pl