Systemy

System Aluprof MB-59-S

      System MB-59S został opracowany do wykonywania drzwi o dobrych własnościach użytkowych ekonomicznych, wymagających izolacji termicznej i akustycznej. Konstrukcja profili jest konstrukcją trzykomorową w której wewnętrzna komora jest utworzona z przekładek termicznych poliamidowych o grubości 22 lub 16mm. Uszczelnienie drzwi jest zrealizowane za pomocą uszczelki środkowej usytuowanej w obrębie przekładek termicznych. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać niski współczynnik przenikania ciepła.
     Głębokość konstrukcyjna profilu ramy i skrzydła wynosi 50 mm. W drzwiach można stosować wypełnienia o grubości od 5 mm do 31 mm. Drzwi w systemie ALUPROF MB-59S mogą być wykończone powłokami anodowymi, powłokami proszkowymi poliestrowymi dostępnymi w całej palecie RAL lub okleinowane foliami renolit. Można stosować malowanie dwukolorowe, inne po stronie wewnętrznej i inne na zewnątrz budynku. W systemie MB-59S można produkować konstrukcje o kształcie nietypowym.

System Aluprof MB-60

      System ALUPROF MB-60 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania drzwi wymagających izolacji termicznej i akustycznej. Konstrukcja profili jest konstrukcją trzykomorową w której wewnętrzna komora jest utworzona z przekładek termicznych poliamidowych o grubości 24 mm, w obrębie których następuje uszczelnienie za pomocą uszczelki środkowej.
     Głębokość konstrukcyjna profilu ramy i skrzydła wynosi 60 mm. W skrzydłach drzwi można stosować wypełnienia o grubości od 5 mm do 35 mm. Drzwi w sysmie ALUPROF MB-60 mogą być wykończone powłokami anodowymi, powłokami proszkowymi poliestrowymi dostępnymi w całej palecie RAL lub okleinowane foliami renolit. Można stosować malowanie dwukolorowe, inne po stronie wewnętrznej i inne na zewnątrz budynku MB-60 może być wykorzystywany do produkcji konstrukcji o kształcie nietypowym.

System Reynaers CS 59

     
System CS 59 to trójkomorowy system z paskami termoizolacyjnymi, należący do modułowego systemu stolarki aluminiowej zwanego Concept System®. Głębokość konstrukcyjna profil ościeżnicy i skrzydła wynosi 50mm. Zwartość konstrukcyjna systemu pozwala na ograniczenie do minimum widocznych szerokości profili. W systemie można stosować wypełnienia o grubości do 35 mm.
     Drzwi w systemie REYNAERS mogą być malowane w kolorach błyszczących, matowych, metalicznych, w odcieniach pastelowych, anodowanych, COATEX - strukturalnych odpornych na zarysowania oraz mogą mieć również malowanie imitujące drewno lub być okleinowane foliami RENOLIT. W tym systemie można wykonywać konstrukcje o kształtach nietypowych


System Reynaers CS 68

     
CS 68 jest trójkomorowym system okiennym z poszerzonymi paskami termoizolacyjnymi, stanowiący optymalne połączenie wysokiej izolacyjności termicznej z optymalnym poziomem bezpieczeństwa. Tak jak wszystkie systemy z oznaczeniem CS także i ten należy do serii Concept System®, systemu modułowego do stolarki aluminiowej, zawierającego szeroki wybór w pełni zamiennych profili aluminiowych i akcesoriów. Głębokość konstrukcyjna profil ościeżnicy i skrzydła wynosi 59mm. W systemie można stosować wypełnienia o grubości do 44 mm.
     Drzwi w systemie REYNAERS mogą być malowane w kolorach błyszczących, matowych, metalicznych, w odcieniach pastelowych, anodowanych, COATEX - strukturalnych odpornych na zarysowania oraz mogą mieć również malowanie imitujące drewno lub być okleinowane foliami RENOLIT. W tym systemie można wykonywać konstrukcje o kształtach nietypowych.Plast-System
26-600 Radom
ul. Czachowskiego 6
tel.: (48) 36-24-180; 36-29-198
tel./fax: (48) 360-17-44
e-mail: plastsystem@plastsystem.com.pl