Kontakt: +48 48 36-29-198, email:plastsystem@plastsystem.com.pl

Dofinansowanie do wymiany okien z programu Czyste Powietrze 2020

Właściciele i współwłaściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na wymianę okien z programu Czyste Powietrze, który będzie realizowany do 2029 roku.

Korzystający z programu mogą liczyć na zwrot części kosztów poniesionych na wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, a wysokość dofinansowania jest uzależniona od dochodów na osobę w gospodarstwie domowym.

Należy pamiętać o tym, że koszt takiej inwestycji musi wynieść min. 7 tys. zł i max.53 tys. zł. W przypadku kosztów przekraczających kwotę maksymalną, od której liczona jest dotacja, jest możliwość ubiegania się o pożyczkę.

Warunki dofinansowana i szczegóły dotyczące naboru do programu znajdują się na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej: http://wfosigw.pl/

Mieszkańcy Radomia oraz powiatów: białobrzeskiego, grójeckiego, kozienickiego, lipskiego, przysuskiego, radomskiego, szydłowieckiego i zwoleńskiego składają wnioski
o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze do Wydziału Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Radomiu, mieszczącego się pod adresem:
ul. 25 Czerwca 68, 26-600 Radom, tel. 887 448 323.