Kontakt: +48 48 36-29-198, email:plastsystem@plastsystem.com.pl

Firma „Plast-System” to firma rodzinna produkująca okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe z PCV i aluminium, a powiązana osobami właścicieli firma „Izoglas” jest jedynym w Polsce producentem żaluzji międzyszybowych z funkcją podnoszenia i obracania wewnątrz hermetycznie zespolonej szyby.

Historia

Tradycje okienne sięgają 1984 roku, kiedy to rodzina Kodziszewskich, działając pod nazwą Zakład Stolarki Budowlanej zajmowała się produkcją okien z drewna głównie dla szkół, przedszkoli, muzeów i inwestorów prywatnych. Były to okna starej generacji tzw. okna zespolone i skrzynkowe. W 1992 roku została rozpoczęta produkcja okien PVC, a nazwa firmy została przekształcona w Plast-System. Sukcesywnie firma zwiększała swoją ofertę o nowe produkty, dzięki czemu jesteśmy wyspecjalizowaną firmą zajmującą się szeroko rozumianą stolarką i ślusarką okienno-drzwiową.

Nasze motto

Hasło z którym się identyfikujemy to: „Nie chcemy być najwięksi, chcemy być najlepsi”. Nie mamy ambicji aby produkować i sprzedawać coraz więcej okien i drzwi, ale naszą ambicją jest aby były to produkty najlepsze.

.

Artykuły prasowe

RTB Magazyn, Europejskie Wydawnictwo Informacji Technicznych EWIT
pobierz artykuł

Forum branżowe czerwiec 2010
pobierz artykuł