Kontakt: +48 48 36-29-198, email:plastsystem@plastsystem.com.pl

Procedura zakupu okien przez klientów indywidualnych wygląda w ten sposób, że rozsyłają oni zapytania po różnych firmach lub z zestawieniem stolarki w ręku udają się po ofertę do kilku wybranych punktów sprzedaży. W rezultacie, zbierają wiele wycen w różnych systemach (a tych systemów na rynku jest ponad 50) i z bardzo różnym wyposażeniem. Wybór okien wyłącznie z uwagi na cenę, to jak wybór samochodu wyłącznie ze względu na cenę. A przecież, kupując samochód bierzemy pod uwagę jego markę, parametry techniczne, oferowane wyposażenie, okres gwarancji i serwis.

Przy zakupie okien te wszystkie czynniki również mają fundamentalne znaczenie, a „diabeł często tkwi w szczegółach”. Dlatego zawsze prosimy naszych Klientów o pokazanie nam kontroferty, bo może się okazać, że niższa cena wynika z zastosowania tańszych i gorszych rozwiązań oraz wyposażenia. Wystarczy wspomnieć, że u niektórych producentów okien standardowa szyba ma grubość tylko 3 mm, nie mówiąc już o zbyt słabym uzbrojeniu okna w stalowe wzmocnienia czy też stosowaniu niskiej jakości okuć.

Plast-System stosuje tylko sprawdzone rozwiązania i produkty wysokiej jakości, współpracujemy też z najlepszymi ekipami montażowymi, dzięki czemu możemy udzielić na okna 7 lat gwarancji, mając pewność, że nasze okna posłużą Klientom przez wiele lat.

Dla naszych Klientów jest również istotne, że od ponad 20 lat nasze biuro mieści się w tej samej lokalizacji w Radomiu przy ul. Czachowskiego 6. Klienci mogą być spokojni, że nie będzie problemu z serwisem, zarówno w okresie gwarancji jak i po jego upływie. Nie zaskoczy ich sytuacja, że punkt, w którym kupili okna został zlikwidowany, przeniósł się lub przebranżowił.