Kontakt: +48 48 36-29-198, email:plastsystem@plastsystem.com.pl

ŻALUZJE MIĘDZYSZYBOWE IZOGLAS
Żaluzje międzyszybowe to produkt, który funkcjonuje na rynku osłon słonecznych już od kilkudziesięciu lat. Szczególnie popularny jest w krajach Europy Zachodniej, ale i w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza, że wśród kilku europejskich producentów znajduje się IZOGLAS z Orońska, produkujący żaluzje podnoszone i obracane wewnątrz hermetycznie zespolonych szyb ze sterowaniem manualnym i elektrycznym.

Żaluzje międzyszybowe stanowią niezawodną i niezwykle skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Koralikowy sznurek umożliwia zatrzymanie żaluzji na dowolnej wysokości i regulację dopływu światła poprzez ustawienie odpowiedniego kąta nachylenia lamelek. Precyzyjne sterowanie żaluzją jest możliwe również w przypadku żaluzji elektrycznych obsługiwanych za pomocą przełącznika lub pilota. W tym przypadku możemy podpiąć żaluzje do systemu sterowania domu inteligentnego i obsługiwać je zdalnie, np. z telefonu komórkowego.

Posiadacze tradycyjnych żaluzji lub rolet muszą liczyć się z koniecznością odkurzania, prania bądź mycia żaluzji. Zachowanie sterylnej czystości jest możliwe tylko w przypadku żaluzji umieszczonych
w hermetycznie zespolonych szybach, gdzie nie są narażone na osiadanie kurzu i innych zabrudzeń.

Ponad 20 lat doświadczenia w produkcji żaluzji międzyszybowych umożliwiło firmie IZOGLAS dopracowanie technologii produkcji, tak aby oferowany produkt był niezawodny i trwały. Jest to szczególnie ważne, gdyż gros produkcji trafia na rynek zagraniczny.